KONST / Litografier / Färglitografi 11743465
nr 1174 3465
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Figurer på brygga. Signerad, numrerad 213/300, motivet: 35x26 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 april 2018
kl 20:15:56
150 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg